info@bekesmatrix.hu +36 (20) 9 351 683 bekesmatrix

Békési Állás - Napszámos munka Békésen.

Megjelent: 2021 Június 23. ( Szerda ) 08:33
Módosítva: 2021 Július 15. ( Csütörtök ) 14:08
Részletek:

TE IS feladnál egy álláshirdetést? Kattints ide a részletekért!

Munkakör: Kertészetbe napszámos munkára női és férfi munkaerőt is keresek!

Kezdés azonnal

Hely: Békés, Szécsénykert

Munkaidő: egyénileg előre megbeszéltek szerint! Általában heti 5-7nap, napi 4-12 óra

Feladat: Fóliában, szabadföldön növényápolási munkák elvégzése (gyomlálás, kacsolás, fólia rendbetartása, stb.)

Elvárások: kertészeti munkát, meleg-párás időjárást bíró személyek jelentkezését várom!

Kezdőfizetés:800 ft /óra

Bérnövekedés a munkaminőségétől, és gyorsaságától függően emelkedhet!

Kérem csak komoly szándékú és érdeklődők jelentkezését várom!

Kíméljenek mind azon jelentkezők akik egy napot/egy napot se/ akarnak dolgozni.

Jelentkezni a :06302341998 telefonszámon lehet

(X) Reklám

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!