Békési Állás - Laboráns munkatárs vetőmagüzembe

Megjelent: 2022 Május 17. ( Kedd ) 10:00
Módosítva: 2022 Május 30. ( Hétfő ) 17:00
A Hidasháti Mezőgazdasági Zrt. a Talentis Agro Csoport tagja telephelyére Vetőmagüzemi laboráns munkatársat keres

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Murony

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

  • az üzembe érkező termények, vetőmag alapanyagok előírás szerinti mintázása, ebből vizsgálati és letéti minta készítése, letéti minták megőrzése és postázása
  • az üzembe érkező termények, vetőmag alapanyagok átvétele, előírt vizsgálatokat elvégzése és dokumentációja.
  • a feldolgozási utasítás alapján a tételekhez a címkék készítése, a folyamat ellenőrzéséhez az üzemben dolgozó munkatársak részére a formanyomtatványok kiadása.
  • a feldolgozás során a közbülső termékek vizsgálata, az átlagminta képzését ellenőrzése. Az adatok feljegyzése az aktuális labornaplóba, az eredményekről a műszakvezető és a laboráns kollégák tájékoztatása.

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

  • középfokú végzettség
  • csapatmunka
  • több műszakos munkarend vállalása
  • szezonban hétvégi munkavégzés vállalása
  • precizitás
  • jó fizikai állóképesség
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • szakmai tapasztalat nem szükséges

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes alapbér
  • délutános és éjszakás műszakpótlék
  • SZÉP kártya juttatás
  • hosszú távú stabil munkahely
  • munkába járás támogatása vidékieknek
  • szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajz küldésével, és bérigény megjelöléssel szasz.agnes@talentisagro.hu e-mail címen.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TOVÁBBI BÉKÉSI ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK A BÉKÉS MÁTRIXON!

TE IS ÁLLÁST HIRDETNÉL NÁLUNK?  Tel: 06  20 9351 683

(X) Reklám

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!