Békési Állás - Vetőmagüzemi műszakvezető

A Hidasháti Mezőgazdasági Zrt. a Talentis Agro Csoport tagja telephelyére Vetőmagüzemi műszakvezető munkatársat keres

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Murony

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

  • az üzemvezető által meghatározottak szerint a beosztott fizikai dolgozók tevékenységének irányítása, foglalkoztatási adataik nyilvántartása.
  • a biztonságos munkavégzés biztosítása, a munkavédelmi, és az üzem területére előírt technológiai előírások betartásának ellenőrzése
  • a műszak teljesítményéről naprakész nyilvántartás vezetése
  • a partner készletei kapcsán felmerülő logisztikai és raktározási tevékenységek ellátása, folyamatos kapcsolattartás a partnerrel.
  • csapatbeosztás elkészítése, napi feladatok kiadása, ellenőrzése, adminisztrációja.

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

  • felsőfokú végzettség (műszaki vegy mezőgazdasági területen)
  • tapasztalat emberek vezetésében
  • csapatmunka
  • több műszakos munkarend vállalása
  • szezonban hétvégi munkavégzés vállalása
  • magyar nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes alapbér
  • délutános és éjszakás műszakpótlék
  • SZÉP kártya juttatás
  • hosszú távú stabil munkahely
  • munkába járás támogatása vidékieknek
  • szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajz küldésével, és bérigény megjelöléssel such.zoltan@talentisagro.hu e-mail címen.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TOVÁBBI BÉKÉSI ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK A BÉKÉS MÁTRIXON!

TE IS ÁLLÁST HIRDETNÉL NÁLUNK?  Tel: 06  20 9351 683

(X) Reklám

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!

Cimkék:

állás