Békési Állás - Logisztikai ügyintéző

Békési cég munkatársat keres logisztikai ügyintéző pozícióba azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok, munkák

  • Bel- és külföldi fuvarok szervezése

  • Nemzetközi, illetve belföldes gépjárműveink nyomon követése és koordinálása

  • Fuvarkalkulációk készítése, fuvarköltségek optimalizálása

  • Belföldi és külföldi megbízókkal történő folyamatos kapcsolattartás, tárgyalások önálló lebonyolítása

  • Vállalatirányítási rendszerben történő háttérmunka

Elvárások

  • Középfokú végzettség

  • Magabiztos német nyelvismeret írásban és szóban

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

  • Gyors helyzetfelismerés és döntéskészség

  • Kiváló kommunikációs – és kapcsolatteremtő készség

Előny

  • logisztika területén szerzett korábbi tapasztalat

  • Szakirányú vagy Pénzügyi, gazdasági végzettség

  • Több idegennyelv-ismeret

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint, mindig pontosan

  • Stabil, kitűnő munkahelyi környezet

  • Önálló, felelősségteljes munkakör

  • Fiatalos csapattal való együttműködés

  • Szállítmányozási területen szerzett tapasztalat bővítésének lehetősége

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és további kérdéseid lennének a munkakörrel kapcsolatban, érdeklődj a 06-66/510-080 telefonszámon, vagy küldd be fényképes önéletrajzodat az interturbo.allas@gmail.com email címünkre.

(X) Reklám

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!