Békési Állás- Projektmenedzsment osztályvezető

Megjelent: 2024 Január 9. ( Kedd ) 15:25
Módosítva: 2024 Január 9. ( Kedd ) 19:25
Projektmenedzsment osztályvezető pozícióba munkatársat keresünk

Az MPE OCM tevékenységi területei kiterjednek az ország egész területére, valamint a Kárpát-medencére. A szervezet nemzetközi kapcsolatai is igen kiterjedtek, és több civil szervezet, gazdasági társaság, intézmények, kutatóközpont, egyéb egyházi szervezet is áll az érdekeltségében. Széles körű tevékenysége kapcsán számos hazai- uniós forrású, valamint egyéb speciális projekteket valósít meg. A Projektmenedzsment Osztály a több mint 40 szervezet, minden területre kiterjedő pályázati és egyéb projektjeinek menedzselését végzi, melynek élére keresünk projektmenedzsment osztályvezető pozícióba munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • 40 különböző szervezet minden területre kiterjedő hazai, uniós és nemzetközi pályázatainak figyelésével, írásával, projektjeinek menedzsmentjével foglalkozó Projektmenedzsment osztály munkatársainak irányítása:

    • Projekt- és pályázati stratégia kidolgozása
    • Projektmenedzsment osztály munkafolyamatainak koordinálása és munkatársainak irányítása
    • A hazai és európai uniós pályázatok figyelemmel kísérése, potenciális pályázati lehetőségek felkutatása
    • Hazai és uniós projektek koordinálása, operatív működtetése, projektek előrehaladásának segítése
    • A projektek megvalósításával összefüggő dokumentumok szakmai és gazdasági koordinációja, ellenőrzése, pályázati kiírásban és támogatási szerződésben meghatározott kritériumok szerinti ellenőrzése, megfelelőségének vizsgálata.
    • A projekteket érintő külső ellenőrzések koordinálása, a határidők betartásának és a kimenő dokumentumok tartalmának figyelemmel kísérése
    • Szoros együttműködés a releváns osztályok vezetőivel
    • A pályázatokkal összefüggő monitoring tevékenység ellátása, a projektek mindenkori helyzetének, státuszának felügyelete
    • A speciális és egyedi projektek innovatív menedzsment módszereinek kidolgozása, működtetése
    • Részvétel a szervezet komplex fejlesztési stratégiájának a megvalósításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú – lehetőleg gazdasági – végzettség

  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

  • Hazai, európai uniós és nemzetközi pályázati területen szerzett min. 10 év tapasztalat

  • Vezetői készség és tapasztalat

  • Projektmenedzsment területen szerzett egyéb releváns tapasztalat

  • Releváns jogszabályok, eljárásrendek és útmutatók ismerete

  • Önálló döntéshozatali készség, rendszerszemlélet

  • Határozottság, terhelhetőség, megbízhatóság, precízség, tanulási hajlandóság, megfelelő kommunikációs készség

  • Elköteleződés a szervezet küldetése, látása iránt

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés egy megbízható, fejlődő szervezetnél

  • Versenyképes fizetés

  • Megbecsülés

  • Szeretetteljes, jó hangulatú csapat

  • Családbarát munkahely

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Békés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel együtt várjuk az info@remenyhir.hu e-mail címre.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TOVÁBBI BÉKÉSI ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK A BÉKÉS MÁTRIXON!

TE IS ÁLLÁST HIRDETNÉL NÁLUNK?  Tel: 06  20 9351 683

(X) Reklám

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!