Békési Állás - Szakápoló

Álláspályázat

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

VÁROSI HUMÁNSEGÍTŐ ÉS SZOCIÁLIS SZOLGÁLAT

Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

szakápoló

munkakör betöltésére

2 fő munkatársat keres.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Az idősek teljeskörű fizikai, egészségügyi és mentális ellátásának biztosítása.

Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, Váltásos, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Idősek Otthona, 5650 Mezőberény, Juhász Gy. u. 1.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

Próbaidő: 3 hónap

Bérelemek: alapbér, szociális ágazati pótlék, egészségügyi pótlék, munkahelyi pótlék

A pályázat benyújtható: postai úton, vagy személyesen a pályázatnak a Városi Humánsegítő és Szociális Szolgálat 5650 Mezőberény, Juhász Gy. utca 1.

Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 3/2024., és a munkakör megnevezését: szakápoló.

Elektronikus úton Megyeriné Pénzes Mária igazgató részére a human@mezobereny.hu E-mail címre.

www.human.mezobereny.hu; 06-70/400-2499

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  Büntetlen előélet

  Cselekvőképesség

  Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

OKJ ápoló, OKJ szakápoló, diplomás ápoló, okleveles ápoló

5472301 azonosítószámú ápoló

vagy ezekkel egyenértékű szakképesítés.

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  egészségügyi alkalmasság

  érvényes MESZK tagság

  érvényes működési nyilvántartás

  Hepatitis védőoltás

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

    A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

  fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

  3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

  végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje:  2024.03.27.

A pályázat elbírálásának módja:  A pályázati határidőt követően a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt. A kiíró a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja!

A pályázat elbírálásának határideje:  2024.04.03.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:  Városi Humánsegítő és Szociális Szolgálat honlapja, valamint Mezőberény Város honlapja

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.04.08.

(X) Reklám

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!