Békési Állás - Autovillamossági szerelő

Az Inter Turbo Kft Békési telephelyére Autóvillamossági szerelő kollégát keresünk!

Főbb feladatok:

•    Gépjárművek/Munkagépek javítása és időszakos karbantartása

•    Önálló hibakeresés, diagnosztika

•    Munkaterület rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    Szakirányú műszaki végzettség

•    Precíz, lendületes, önálló munkavégzés

•    Rugalmasság

•    Jó stressz tűrő képesség

•    B kategóriás vezetőiengedély

Előnyt jelent:

•      C vagy C+E kategóriás vezetőiengedély

•      Tehergépjárművek javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

•    Hosszú távú stabil munkahely

•    Fiatalos csapattal való együttműködés

•    Bérezés megegyezés szerint, mindig pontosan

Jelentkezés: (fényképes önéletrajz megküldésével) az interturbo.allas@gmail.com e-mail címre, illetve telefonon a +36-30/928-1879-es számon.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TOVÁBBI BÉKÉSI ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK A BÉKÉS MÁTRIXON!

TE IS ÁLLÁST HIRDETNÉL NÁLUNK?  Tel: 06  20 9351 683

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!