Sebők Sándor: Sírtak a börtönben a kigyúrt rabok... Podcast 29. adás


Csodák sorozatát élte át a börtön falai között Sebők Sándor, aki nem sokkal bevonulása előtt találkozott Isten szeretetével. Csalás miatt ítélték el, és amikor megtudta, hogy börtönbe kell vonulnia, fiatal, családos emberként teljesen összetört. A rácsok mögött azonban különleges szolgálat kezdődött az életében: számos rab tért meg a bizonyságtétele nyomán, és a káromkodó, keményszívű elítéltek közül sokan gyökeresen megváltoztak.

Sándor szabadulása után is aktívan szolgálja az Urat, aki egy új és csodálatos élettel ajándékozta meg őt.


Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!