Csodák sorozatát élte át a börtön falai között Sebők Sándor, aki nem sokkal bevonulása előtt találkozott Isten szeretetével. Csalás miatt ítélték el, és amikor megtudta, hogy börtönbe kell vonulnia, fiatal, családos emberként teljesen összetört. A rácsok mögött azonban különleges szolgálat kezdődött az életében: számos rab tért meg a bizonyságtétele nyomán, és a káromkodó, keményszívű elítéltek közül sokan gyökeresen megváltoztak.
Sándor szabadulása után is aktívan szolgálja az Urat, aki egy új és csodálatos élettel ajándékozta meg őt.
Kövesd a BékésMátrixot a
Facebook-on
a legfrissebb békési információkért!