OSB hatodik forduló

Helyszin: Városi Sportcsarnok
Békési FKC - Orosházi FKSE 25 - 29 (13-15)

Egészen a félidő vége előttig fej-fej mellett játszott a két csapat. Majd csak a 20. percben történt meg, hogy két góllal is vezessen a vendég csapat, ezt tartották a félidőre is 13-15. A második félidő közepébe azonban az Orosháziak egy 5 gólos szériával növelték az eredményt, amire már csapatunk nem tudott ugyanígy gólokkal válaszolni.

BFKC: Mezei, Pankotai, Teleki 1, Benedek Tóth 4, Csige 2, Ált, Tóth Z., Tóth P., Juhász 2, Bernáth, Szász 8, Kecskés 1, Molnár, Szilágyi, Szőnyi 4, Fedor 3.

OFKSE: Udvari, Majdán, Zalai 4, Kiss 1, Kukucska, Szilágyi, Almási, Zvolerki 7, Simon 3, Bella, Novák 11, Szkaliczki 1, Ravasz 2, Blaskó, Szász. Edző: Barna Károly

Papp Bálint (edző): Olyan buta hibákat vétünk, amelyeket csak saját magunknak köszönhetünk, amit nem az ellenfél kényszerít ki. Rengeteg kipattanó és temérdek egyéni technikai hibát követünk el amellyel egy ilyen szintű csapat ellen nem megengedhető és a vereség a vége. Végtelenül elszomorít, hogy amit edzésen gyakoroltatok abból semmit nem kapok vissza a pályán. Munka Munka Munka.....

A csapat a következő fordulóban a Pick Szeged utánpótlás csapatával játszik október 15.-én Szegeden.