E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás – Betanított munka!

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2017 Április 11. ( Kedd ) 13:33
Frissítve: 2017 Május 30. ( Kedd ) 15:42
Egyedülálló ajánlat! + 13. havi fizetés is adunk ÉS NINCS TESZTÍRÁS!

Munkalehetőség Esztergom mellett Nyergesújfaluban!

Stabil hátterű multinacionális cég részére keresünk munkatársakat, autóülés - összeszerelői, gyártósori operátori munkakörbe, nettó 150 - 165 000Ft/hó keresettel,

ingyenes szálláslehetőséggel Esztergomban!

Heti 15 000Ft előleggel, amennyiben igényled.

Felutazásban segítünk, vagy térítjük!

Kiszámítható biztos havi jövedelem!

13. havi fizetés!

2 műszakos munkarendbe!

Elvárások:

- 8 általános

-Jó kézügyesség

-csapatban való részvétel

-monotonitástűrés

Kulturált munkakörnyezet, szállással.

Csak csörgess meg:

Érd: 70 270 8401

vagy az alábbi linken a Facebookon!

További békési álláslehetőségek hírportálunkon ITT!

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?