E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Elektronikai műszerészt keresünk!

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2018 Február 24. ( Szombat ) 13:41
Több mint 25 éves szakmai múlttal rendelkező békési telephelyű cég elektronikai műszerészt keres.

Feladatok:

  • gyengeáramú rendszerek telepítése-, karbantartása, - javítása.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat,
  • készség szintű számítógép ismeret,
  • büntetlen előélet,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • jó teljesítmény önállóan és csapatban egyaránt,
  • csapattársakkal való együttműködési hajlandóság.

Előnyt jelent:

  • számítógépes hálózati ismeretek
  • alapszintű angol nyelvismeret
  • több éves szakmai gyakorlat (hasonló munkakörben szerzett tapasztalat? )

Amit kínálunk:

  • érdekes, változatos és szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség, szakmailag felkészült munkatársak mellett,
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha úgy érzi Ön a megfelelő számunka és szeretne a csapatunkhoz tartozni, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

munkaugy.jelentkezes@t-online.hu

TE is álláshirdetést adnál fel hozzánk?

Kattints a részletekért!

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?