E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny



Forrás: Békési Kajak - Kenu ClubMegjelent: 2018 Július 31. ( Kedd ) 12:35
Frissítve: 2019 Január 12. ( Szombat ) 15:09
Idén is részt vett a Békési Kajak-Kenu Club az U10-től U14-es versenyzők országos bajnokságán, amit Fadd-Domborin rendeztek meg. Gratulálunk a szép eredményekhez, és sok sikert kívánunk az idősebbek korosztályában versenyzőknek is a következő hétvégén.

K1 Női Kölyök U14. 200m váltó C futam, 7 induló csapat:

  • Lipcsei Enikő, Pardi-Kis Éva és Szabó Boglárka, 6. helyezés

K1 Férfi Kölyök U14. 2000m, 31 induló:

  • Mester Nándor Róbert, 15. helyezés

K4 Női Kölyök U13-U14. 2000m, 8 induló:

  • Lipcsei Enikő, Őri-Pocsaji Ildikó Magdolna, Pardi-Kis Éva és Szabó Boglárka, 7. helyezés

K2 Férfi Kölyök U13. 2000m, 21 induló:

  • Czira Roland Sándor és Gelegolya Gergő, 16. helyezés
  • Őri-Pocsaji Attila és Zahorán Bence 21. helyezés.

K1 Férfi Kölyök U13. 2000m, 23 induló:

  • Rigler Erik, 17. helyezés

K1 Férfi Kölyök U13 2000m "Ezüstpont" csoport, 5 induló:

  • Viczián Marcell, 5. helyezés

MK2 Férfi Gyermek U12. 2000m, 39 induló:

  • Gyöngyi Vilmos és Polgári László, 26. helyezés

MK1 Férfi Gyermek U12. 2000m, 23 induló:

  • Simon-Fiala Máté Tibor, 10. helyezés

MK2 Férfi Gyermek U10-U11. 2000m, 33 induló:

  • Balog Balázs és Rajkó Nátán Frigyes, 27. helyezés
  • Borbély Bence Zoltán és Hídvégi Bálint Tibor, 32. helyezés

MK1 Férfi Gyermek U11. 2000m, 16 induló:

  • Tatár Péter, 8. helyezés
  • Mester Lóránd, 9. helyezés

MK4 Női Gyermek U12. 2000m, 10 induló:

  • Somlyai Csenge, Nyeste Lilla, Pankotai Anna Gabriella és Bíró Szabina, 5. helyezés

MK2 Női Gyermek U10-U11. 2000m, 20 induló:

  • Rácz Boglárka és Ilyés Boglárka, 19. helyezés

MK1 Női Gyermek U11. 2000m, 25 induló:

  • Kálmán Enikő Eszter, 5. helyezés
  • Szabó Luca, 19. helyezés

MK1 Férfi Gyermek U12. 300m váltó E futam, 7 induló csapat:

  • Simon-Fiala Máté Tibor, Gyöngyi Vilmos, Csibor Ákos és Polgári László, 4. helyezés

MK1 Férfi Gyermek U10-U11. 300m A futam, 9 induló csapat:

  • Balog Balázs, Borbély Bence Zoltán, Hídvégi Bálint Tibor és Rajkó Nátán Frigyes, 8. helyezés

MK1 Vegyes Gyermek U10-U11. 300m B futam, 6 induló csapat:

  • Tatár Péter, Mester Lóránd, Kálmán Enikő Eszter és Pankotai Anna Gabriella, 2. helyezés
(hirdetés)

Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?