E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Asztalos vagy betanított munkást keresünk!

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2018 Október 11. ( Csütörtök ) 09:54
20 éves múlttal rendelkező békési asztalosipari vállalkozás munkatársakat keres asztalos vagy betanított munkás személyében, bútorlap megmunkálására, táblafelosztó gép kezelésére. Cégünk hosszú távú stabil munkalehetőséget biztosít munkájára igényes, megbízható munkavállalók részére.

Amit nyújtunk:
- Munkaruha
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Kiváló munkakörnyezet
- Fiatalos gondolkodású csapat
Elvárásunk:

- Alap számítógép kezelői ismeret
- Józan életmód
- Szakmai tapasztalat (előnyt jelent)
- Kreativitás
- Igényesség, megbízhatóság
- Felelősség tudatos hozzá állás
- Rugalmasság

Jelentkezni :

Munkaidőben Gyucha és Társai Kft. 5630 Békés, Szent Pál sor 2/2. vagy Gyucha János +36302258374

ÁLLÁSHIRDETÉST adnál fel hozzánk TE IS?

Tudd meg a részleteket!

(X) Reklám

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?