E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Szerelő

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2018 Október 16. ( Kedd ) 13:55
A Kulich Biztonságtechnikai Kft. gyengeáramú szerelő munkatársat keres, vagyonvédelmi rendszer telepítéséhez, karbantartásához.

Feladatai:

Vezető szerelő irányításával

  • gyengeáramú rendszerek telepítése, karbantartása, javítása
  • rendszeres telephelyen kívüli munkavégzés

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • szorgalom, monotonitás és stressz tűrő képesség
  • készség szintű számítógép ismeret,
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat
  • büntetlen előélet
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • számítógépes hálózati ismeretek
  • alapszintű angol nyelvismeret
  • több éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • szakmailag felkészült csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség fiatalos csapatban

A fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail címre kérem elküldeni:

munkaugy.jelentkezes@t-online.hu

(X) Reklám

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?