E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Autóvillamossági szerelő

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2018 Október 9. ( Kedd ) 12:59
Részletesen.

Az Inter Turbo Kft. www.interturbo.net

30 éves múlttal rendelkező kizárólag magánkézben lévő társaságunk fő profiljai közé tartozik a saját járművekkel történő fuvarozás belföldi és nemzetközi viszonylatban, építőipari kivitelezés, teher- és személy gépjárművek szervizelése, valamennyi típusú gépjármű időszakos műszaki vizsgáztatása és környezetvédelmi felülvizsgálata. Békési telephelyünkön működő szervizünkbe keresünk autóvillamossági szerelő pozícióba munkatársat azonnali kezdéssel.

AMIT KÉRÜNK:
min. autóvillamossági szerelő / autóelektronikai műszerész szakképesítés;
B kategóriás jogosítvány;
önálló, megbízható, igényes munkavégzés;
személy- és teherautó szerelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.

AMIT KÍNÁLUNK:
alkalmazotti munkaviszony;
kulturált, színvonalas munkakörülmények;
professzionális, támogató csapat;
versenyképes fizetés;
folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Fényképes önéletrajzukat az interturbo.allas@gmail.com-ra várjuk.

ÁLLÁSHIRDETÉST adnál fel hozzánk TE IS?

Tudd meg a részleteket!

(X) Reklám

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?