Fiú Kézilabda Diákolimpia Országos Elődöntő

2018.december 10-én Mezőtúr adott otthont a középiskolás fiú kézilabda Diákolimpia Országos Elődöntőjének. Csapatunk megyei bajnokként jó eséllyel szállt harcba az országos döntőbe jutásért.

A sorsolást követően a hajdúszoboszlói Hőgyes Endre Gimnázium csapatát győzték le nagy arányban a mieink. A másik ágról a szegedi Eötvös József Gimnázium csapata jutott az Országos Elődöntő fináléjába. Szoros első percek után, a félidőre már magabiztos előnyt harcolt ki csapatunk, amelyet a fiúk a mérkőzés végéig még növelni is tudtak és megnyerték az országos elődöntőt. Egymást követő második évben jutott gimnáziumunk csapata az ország legjobb nyolc középiskolás csapata közé.

A 8 csapatos döntőt Szeged városában rendezik meg január 24-27 között. Gratulálunk a szép eredményhez!