Állásajánlat

A Békés Városi Kecskeméti Gábor Kulturális, Sport és Turisztikai Központ a Dánfoki Üdülőközpontba karbantartói, éjszakai portás munkakörbe munkatársakat keres.

Főbb feladatok:

  • Karbantartási munkák elvégzése

Az állásokhoz tartozó elvárások:

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány

  • Életkor 18- 55 év között

  • Rugalmas munkaidő

  • Csapatmunkára való készség

  • Ápolt megjelenés, fiatalos gondolkodásmód

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség, nyitott személyiség

  • Logikus, rugalmas gondolkodásmód

  • Kreatív, önálló munkavégzés

  • Precíz, igényes munkavégzés

  • A betölteni kívánt munkakörhöz előnyt jelent, de nem feltétele a szakirányú végzettség.

(Karbantartói : műszaki jellegű végzettség pl. ( lakatos, asztalos, festő, vízvezeték szerelő, villanyszerelő

Éjszakai portás: vagyonőri végzettség.)

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű munkaviszony

  • A munkavégzéshez szükséges valamennyi eszköz rendelkezésre áll

  • Fiatalos, dinamikus csapat

  • Természetközeli munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Dánfoki Üdülőközpont

Jelentkezni lehet Europass típusú fényképes önéletrajz elküldésével az udulokozpont@gmail.com e-mail címre.

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!