E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Logisztikai ügyintéző, fuvarszervező

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2019 Április 14. ( Vasárnap ) 09:48
Részletesen:

Főbb feladatok, munkák

  • ·nemzetközi, illetve belföldi fuvarok szervezése, nyomon követése, koordinálása saját gépjárműveink részére
  • ·Fuvarkalkulációk készítése, fuvarköltségek optimalizálása
  • ·Belföldi és külföldi megbízókkal történő folyamatos kapcsolattartás, tárgyalások önálló lebonyolítása
  • ·Bel- és külföldi fuvarok szervezése, menedzselése, fuvarozó cégekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű idegennyelv-ismeret(ek)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Gyors helyzetfelismerés és döntés készség
  • Kiváló kommunikációs – és kapcsolatteremtő készség

Előny

  • logisztika területén szerzett korábbi tapasztalat
  • Szakirányú vagy Pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Több idegennyelv-ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, kitűnő munkahelyi környezet
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos csapattal való együttműködés
  • szállítmányozási területen szerzett tapasztalat bővítésének lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a 06-70/770-3895 számon, illetve fényképes önéletrajzát az interturbo.allas@gmail.com e-mail címre.

TE IS MEGHIRDETNÉD ÁLLÁSAJÁNLATODAT?

ITT OLVASHATOD A RÉSZLETEKET!

ÁLLÁST KERESEL?

NÉZD MEG A TÖBBI AJÁNLATOT IS!

Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?