E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Áruszállító

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2019 Március 20. ( Szerda ) 10:30
Gemma Agro Kft. dinamikusan fejlődő, békéscsabai székhelyű, mezőgazdasági inputanyag kereskedelmi cég Csongrád és Békés megye területére munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Áruszállító

Feladatok:

  • Tehergépkocsi vezetése belföldi útvonalon (3,5 t alatt és/vagy 3,5 t felett)
  • Partnereink részére a megrendelt áruk ütemezett kiszállítása
  • Áruk átvétele, összekészítése, mennyiségi ellenőrzése és kiszállítása vevőkhöz
  • Áruk fel – és lepakolása, áruátvétel adminisztrációja

Elvárások:

  • "B" és "C" kategóriás jogosítvány
  • ADR vizsga előny
  • Targonca kezelői képzettség, végzettség előny
  • Hasonló területen szerezett több éves tapasztalat előny
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok pontos ellátása
  • Tehergépkocsira alkalmazott szabályok, előírások betartása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Aktív munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Pontosság, koncentráció, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Heti 40 órás munkaviszony
  • Stabil, magyar vállalati háttér
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Összetartó csapat
  • Azonnali kezdési lehetőség

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz+motivációs levél+végzettséget igazoló dokumentumok küldésével, pozíció megjelölésével lehet. Az önéletrajzokat az allas@gemmainfo.hu, e.vegvary@gemmainfo.hu e-mail címre várjuk, melyeket adatbázisunkban tárolunk.

Az állással kapcsolatban további információ kérhető:

Végváry Edina üzletfejlesztési vezető+36-20-661-12-99

Jelentkezési határidő: 2019.03.14

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?