E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Gépjármű ügyintéző

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2019 Június 12. ( Szerda ) 09:57
Részletesen:

30 éves múlttal rendelkező kizárólag magánkézben lévő társaságunk fő profiljai közé tartozik a saját járművekkel történő fuvarozás belföldi és nemzetközi viszonylatban, építőipari kivitelezés, teher- és személy gépjárművek szervizelése, valamennyi típusú gépjármű időszakos műszaki vizsgáztatása és környezetvédelmi felülvizsgálata. Békésen működő telephelyünkre keresünk gépjármű ügyintéző pozícióba munkatársat azonnali kezdéssel.

Az új kolléga munkájának jelentős része számítógép használatával történik, ezért kiemelten fontos az egyébként széles körben használt számítógép szoftverek (MSOffice, LibreOffice, stb.), az internet készségszintű felhasználói ismeretének a megléte.

Feladatok:

  • gépjárműflotta üzemeltetésével kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátása (~100 gépjárműből álló flotta, jellemzően teherautó)

  • új gépjárművek beszerzéséhez kapcsolódó szervezési és adminisztratív feladatok ellátása (lízing, biztosítás, útdíj fizetéshez kapcsolódó feladatok, stb.)

  • flottára vonatkozó kimutatások készítése, nyilvántartások precíz vezetése (futásteljesítmény, KGFB, CASCO, gumik, autópályamatricák, stb.)

  • kárügyintézés

  • biztosítások ügyintézése

  • kapcsolattartás partnerekkel

A felsorolt feladatok elsajátítása, elvégzése egy “olajozottan" működő összeszokott csapat tagjaként történik, amihez nagy tapasztalattal rendelkező kollégák nyújtanak segítséget.

Köztünk a helyed, ha

  • 1 - 2 év releváns tapasztalattal rendelkezel

  • nagyfokú érdeklődést mutatsz a teher-, illetve személygépjárművek működtetéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok iránt,

  • magabiztosan számítógép felhasználói ismeretekkel rendelkezel

  • szereted és képes vagy az önálló munkavégzésre

  • kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel

  • van B kategóriás jogosítványod

  • nem igényel nyelvtudást

Előnyt jelent, ha:

- rendelkezel flottakezelői, vagy logisztikai területen szerzett tapasztalattal

- biztosításszakmai képesítés

- jó kommunikációs készséggel rendelkező csapatjátékos vagy

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

– teljes munkaidős állás

– versenyképes fizetés

– stabil, nagy múlttal rendelkező cég

– családias hangulatú, fiatalos csapat

Fényképes önéletrajzokat az interturbo.allas@gmail.com címre várjuk.

TE IS MEGHIRDETNÉD ÁLLÁSAJÁNLATODAT?

ITT OLVASHATOD A RÉSZLETEKET!

ÁLLÁST KERESEL?

NÉZD MEG A TÖBBI AJÁNLATOT IS!

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?