E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Műszaki előkészítő.

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2019 Június 9. ( Vasárnap ) 14:15
Az Inter Turbo Kft. www.interturbo.net 30 éves múlttal rendelkező kizárólag magánkézben lévő társaságunk fő profiljai közé tartozik a saját járművekkel történő fuvarozás belföldi és nemzetközi viszonylatban, építőipari kivitelezés, teher- és személy gépjárművek szervizelése, valamennyi típusú gépjármű időszakos műszaki vizsgáztatása és környezetvédelmi felülvizsgálata. Békésen működő telephelyünkre keresünk műszaki előkészítő pozícióba munkatársat azonnali kezdéssel.

Az új kolléga munkájának jelentős része számítógép használatával történik, ezért kiemelten fontos az egyébként széles körben használt számítógép szoftverek (MSOffice, LibreOffice, stb.), az internet készségszintű felhasználói ismeretének a megléte.

Feladatok:

  • a cégünk építőipari területének előkészítési, ajánlatadási folyamatainak teljes körű ellátása

  • a kivitelezési folyamatokhoz tartozó ajánlatok, szerződések elkészítése, összeállítása

  • műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, költségvetés készítése

  • műszaki egyeztetések tervezőkkel, építésvezetőkkel

  • döntés-előkészítő dokumentációk összeállítása

  • műszaki adminisztráció

  • anyagmegrendelések bonyolítása

  • projektben résztvevők munkájának segítése

  • átadási dokumentációk összeállítása

  • Számlázás

A felsorolt feladatok elsajátítása, elvégzése egy “olajozottan" működő összeszokott csapat tagjaként történik, amihez nagy tapasztalattal rendelkező kollégák nyújtanak segítséget.

Köztünk a helyed, ha

  • 1 - 2 év releváns tapasztalattal rendelkezel

  • nagyfokú érdeklődést mutatsz az építőiparhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok iránt,

  • magabiztosan számítógép felhasználói ismeretekkel rendelkezel

  • szereted és képes vagy az önálló munkavégzésre

  • kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel

  • bírod az építőipari projektek sajátosságából adódó időszakos többletmunka terhet

  • kiemelkedő stressztűrő képességgel bírsz

  • van B kategóriás jogosítványod

  • nem igényel nyelvtudást

Előnyt jelent:

- műszaki technikusi végzettség

- e-napló vezetésben szerzett tapasztalat

- építőipari kivitelezésben szerzett gyakorlat

- jó kommunikációs készséggel rendelkező csapatjátékos vagy

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

– teljes munkaidős állás

– versenyképes fizetés

– stabil, nagy múlttal rendelkező cég

– családias hangulatú, fiatalos csapat

Fényképes önéletrajzokat az interturbo.allas@gmail.com címre várjuk.

TE IS MEGHIRDETNÉD ÁLLÁSAJÁNLATODAT?

ITT OLVASHATOD A RÉSZLETEKET!

ÁLLÁST KERESEL?

NÉZD MEG A TÖBBI AJÁNLATOT IS!

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?