E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - autóvillamossági szerelő

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2019 Szeptember 19. ( Csütörtök ) 18:54
Társaságunk fő profiljai közé tartozik a saját járművekkel történő fuvarozás belföldi és nemzetközi viszonylatban, építőipari kivitelezés, teher- és személy gépjárművek szervizelése, valamennyi típusú gépjármű időszakos műszaki vizsgáztatása és környezetvédelmi felülvizsgálata. Békési telephelyünkön működő szervizünkbe keresünk autóvillamossági szerelő pozícióba munkatársat.

AMIT KÉRÜNK:

· autóvillamossági szerelő / autóelektronikai műszerész szakképesítés;

· B kategóriás jogosítvány;

· önálló, megbízható, igényes munkavégzés;

· személy- és teherautó szerelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.

AMIT KÍNÁLUNK:

· alkalmazotti munkaviszony;

· kulturált, színvonalas munkakörülmények;

· professzionális, támogató csapat;

· versenyképes fizetés;

· folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Fényképes önéletrajzukat az interturbo.allas@gmail.com-ra várjuk.

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?