E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Békési Állás - Uszodagépész

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2019 November 12. ( Kedd ) 18:03
A BÉKÉSI USZODAGÉPÉSZ munkakörbe keres munkatársat.

Munkavégzés helye: Békés

ELLÁTANDÓ FELADATOK:
– gépészeti feladatok
ELVÁRÁSOK:
– műszaki alapfokú végzettség
ELŐNYT JELENT

- Vízgépész végzettség

MUNKAVÉGZÉS:
– műszakos munkarendben, munkaidő keret szerint

KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:
– 2020. januártól

Szükséges tapasztalat:

  • nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

BÉKÉSI USZODA (5630 Békés, Körösi Csoma S. utca 6-14 sz.)

Juttatások:

Közalkalmazotti jogviszony, közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés.

Jelentkezni:

06-66/411-963 telefonszámon vagy szakrendelo@internet-x.hu illetve igazgato@bekesirendelo.hu címeken lehet.

Személyesen pedig a 5630, Békés, Rendelőintézet, József Attila u. 5., a titkárságon.

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?