| E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83 | Facebook.com/bekesmatrix

Békési Állás - Művezető/Építésvezető

Forrás: Inter Turbo KFTMegjelent: 2020 Január 13. ( Hétfő ) 18:33
Részletek:

Az Inter Turbo Kft. (www.interturbo.net) békési telephelyére gyakorlattal rendelkező munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Művezető/Építésvezető pozícióba azonnali kezdéssel.

FELADATOK:
• kivitelezési munkák helyszíni ellenőrzése
• építési munkák műszaki, szakmai irányítása
• kapcsolattartás projektvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
• anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
• építési megbeszéléseken való aktív részvétel
• folyamatos kapcsolattartás a műszaki előkészítőkkel és az alvállalkozókkal
• alvállalkozói teljesítések koordinálása, az elvégzett munkák műszaki tartalmi, mennyiségi és minőségi ellenőrzése
• ütemtervek nyomon követése
• projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb művezetési feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
• minimum középfokú építőipari végzettség
• határozott fellépés
• önálló munkavégzés
• alapszintű számítógép-kezelői ismeret
• tervek önálló értelmezése
• kiváló a szervező- és a problémamegoldó képesség
• B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSHEZ ELŐNYT JELENT:
• felsőfokú szakirányú végzettség
• jártasság az elektronikus építési napló vezetésben
• 3 éves szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• biztos, hosszú távú munkalehetőség
• határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony
• versenyképes bérezés
• teljes munkaidő

Jelentkezés: fényképes önéletrajz megküldésével az interturbo.allas@gmail.com e-mail címre, illetve telefonon a +36-30/928-1879-es számon.

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?