| E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83 | Facebook.com/bekesmatrix

Állás - Művezető munkatárs!

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2020 Augusztus 23. ( Vasárnap ) 10:27
SA Szerkezet Kft. Kivitelezési csapatába Békéscsaba-Kecskemét vonalában Művezető munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

- cég saját kivitelezési munkáinak koordinálása, vezetése

- projektek műszaki lebonyolítása

- projektek műszaki dokumentálása, nyomon követési

- ütemtervek készítése, azok betartása

- szakkivitelezési munkák összehangolása, koordinálása

- magas szintű minőségi kivitelezés biztosítása

- kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal

- a kivitelezés során felmerülő problémák megoldása

- építési napló vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- szakirányú végzettség, építési kivitelezésekben, vasbeton szerkezet építésben szerzett tapasztalat

- határozott, önálló munkavégzés

- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes bérezés

- mobiltelefon, gépjármű, laptop

- védőfelszerelés

- azonnali kezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

Építőipar

Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Kérjük, az önéletrajzot az iroda@sa-szerkezet.hu e-mailre elküldeni fizetési igény megjelölésével.

Embed kód:

<embed src="https://bekesmatrix.hu/api/embed.php?alias=97240_allas_muvezeto_munkatars" width="650" height="430">

Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?