info@bekesmatrix.hu +36 (20) 9 351 683 bekesmatrix

„Ki a legjobb Szegedi-s?”


A 2. féléves iskolai időszakban, amelyben „digitális oktatás” is zajlott, számos tárgyban tehették próbára tehetségüket a gyerekek városi, térségi, megyei és országos megmérettetéseken.

A Szegedi Kis István Református Általános Iskola alsó tagozatán, az alábbi eredmények születtek:

a februárban, a HEBE Kft. által hirdetett Országos olvasóversenyen: Takács Patrik 3. a, 9. hely;

a Békési Szlovák Nemzeti Önkormányzat és a békési Kecskeméti Gábor Kulturális Központ, „Idézzük meg a farsang hangulatát” rajzversenyen:

Oláh Mira 2. a, 2. hely,

Szilágyi Hanna 3. hely,

Diószegi Eszter különdíjasa – Nagy Boglárka Teréz 1. a, felkészítő: Fekete Józsefné,

a kulturális központ különdíjasa:

Domokos Lilla Julianna 2. a, felkészítő: Székely Edit,

a Facebook-os közönségszavazás nyertese:

Takács Patrik 3. a, felkészítő: Horváthné Barta Ildikó;

a Békés Megyei Baleset - megelőzési Bizottság, „Biztonságos közlekedés gyermekszemmel” című rajzpályázatán:

Balázs Noémi 4. a, különdíj, felkészítő: Mészáros Gáborné;

a „Jézus élete”, Kárpát-medencei rajzpályázaton: Csepregi Jázmin 3. a, alkotása kiállításra került ….;

a márciusban Békéscsabán, online rendezett, IX. Kortárs Versmondó Verseny Kárpát – medencei döntőjében arany minősítést kaptak:

Fekete Réka 1. a, felkészítő: Horváthné Kőrös Anikó,

Alexa Hanna, Budás Zoé és Hegyesi Boglárka 1. b, felkészítő: Szűcsné Öreg Erika,

Nagy Sándor 2. a, felkészítő: Gion Márton,

Erdélyi Borbála 2. b, felkészítő: Gyarakiné Tomasovszki Janina,

Patkás Barbara és Szabó Hanna 3. a, felkészítő: Csonka Jánosné,

Prorok Annabella 1. a, felkészítő: Fekete Józsefné,

Füredi Fanni Tímea, Niedermayer Nándor, Sebestyén Ádám, Vég Emese Ágnes 3. a, felkészítő: Horváthné Barta Ildikó,

Gregorics - Nagy Zita Nikoletta és Sívó Irén Anita 4. a, felkészítő: Baricsa Lajosné;

a márciusban Vésztőn rendezett, VI. Stylus Szépírási Versenyen:

Takács Patrik 3. a, 3. hely, felkészítő: Horváthné Barta Ildikó;

a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei rangsorában:

Vig Lili 2. b, 3. hely, Szlota-Szántó Dorka 2. b, 10. hely, felkészítő: Gyarakiné Tomasovszki Janina;

az áprilisban rendezett, Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen:

Baji Emma Nóra 3. a, 1. hely;

a májusi rendezésű Gyulai Zsolt Regionális Akadémiai Kupa U10 -esek 2000 m-es számában:

Vég Emese Ágnes 3. a, 1. hely;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – irodalom tantárgyában:

Baji Emma Nóra 3. a, 1. hely, felkészítő: Horváthné Barta Ildikó,

Molnár Ákos 2. a, 1. hely, felkészítő: Gion Márton,

Patkás Barbara 3. a, 1. hely, felkészítő: Csonka Jánosné;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – nyelvtan tantárgyában:

Kiss László János, Papp Nóra és Oláh Míra 2. a, 5. hely, felkészítő: Kovács Andrea,

Baji Emma Nóra 3. a, 2. hely, Takács Patrik 3. a, 1. hely, felkészítő: Horváthné Barta Ildikó,

Hitz Hanna, 1. a, 8. hely, Varga Kitti, 1. a, 3. hely, felkészítő: Horváthné Kőrös Anikó,

Szabó Hanna 3. a, 2. hely, felkészítő: Csonka Jánosné;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – matematika tantárgyában:

Baji Anna Petra 1. a, 2. hely, Prorok Annabella 1. a, 3. hely, felkészítő: Fekete Józsefné,

Garbai Gréta és Papp Nóra 2. a, 2. hely, felkészítő: Székely Edit,

Gregorics – Nagy Zita Nikoletta 4. a, 4. hely, felkészítő: Ladányi Anita,

Baji Emma Nóra 3. a, 4. hely, Takács Patrik 3. a, 3. hely, felkészítő: Dr. Juhászné Petrás Zita,

Békési Benett, Békési Mendel és Pilán Péter 2. a, 2. hely, felkészítő: Gion Márton,

Patkás Barbara és Szabó Hanna 3. a, 3. hely, Csepregi Jázmin 3. a, 6. hely, felkészítő: Arató Tamás;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – környezetismeret tantárgyában:

Baji Anna Petra 1. a, 1. hely, felkészítő: Fekete Józsefné,

Oláh Míra 2. a, 4. hely, felkészítő: Székely Edit,

Baji Emma Nóra 3. a, 3. hely, felkészítő: Dr. Juhászné Petrás Zita,

Csepregi Jázmin 3. a, 8. hely, felkészítő: Arató Tamás,

Sívó Irén Anita 4. a, 4. hely, Gyaraki Dóra 4. a 7. hely, felkészítő: Baricsa Lajosné;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – Kalandok Zümivel tanulmányi versenyen:

Baji Anna Petra 1. a, 1. hely, felkészítő: Fekete Józsefné;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – angol tantárgyában:

Baji Anna Petra 1. a, 3. hely,

Gregorics – Nagy Zita Nikoletta 4. a, 1. hely,

Baji Emma Nóra 3. a, 1. hely,

Takács Patrik 3. a, 1. hely,

Rácz Balázs 2. a, 5. hely, felkészítő: Ráczné Veres Krisztina;

a Békés Városi Püski Sándor Könyvtár - Két hét egy mese versenyén:

Baji Emma Nóra 3. a, 3. hely és Takács Patrik 3. a, 1. hely, felkészítő: Horváthné Barta Ildikó,

Sívó Irén Anita 4. a, 3. hely, felkészítő: Baricsa Lajosné;

az Országos Böngész levelező versenyen matematikából:

Takács Patrik 3. a, 5. hely;

a győri Kadler Gusztáv Maraton, Magyar Bajnokság és Ifjúsági és Felnőtt Európa- bajnoki válogató kajakversenyen:

Vég Emese Ágnes 3. a, 5. hely.

Gratulálunk!

Tételek: 1 - 20 / 24 (2 oldal)

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!