ipandpetyateam@gmail.com
+36 (20) 9 351 683
bekesmatrix
Friss
Hírek
Képsorok/Videók
Naptár
Partnerek
Közérdekű
Apró
Állás
Ingatlan
Céglista
Retro
Szállás
Itt jársz:
Főoldal
Hírek
10 000 tő virágot ültetnek ki a napokban a városközpontban
10 000 tő virágot ültetnek ki a napokban a városközpontban
Megjelent:
2022 Május 17. ( Kedd ) 09:52
Békés Város Önkormányzata
Polgár Zoltán alpolgármester
Több mint 24 fajta különböző növény, egyebek mellett muskátlik, petúniák, begóniák, zsályák és napra nyílók ékesíti majd a közterületüket.
- számolt be közösségi oldalán Polgár Zoltán alpolgármester.
Kövesd a BékésMátrixot a
Facebook-on
a legfrissebb békési információkért!
Cimkék:
virág
ültetés
Érdekelhet még...
Magyar Kupa 2026 – Szolnok
Nagy erőkkel keresik az eltűnt tarhosi férfit!
Ismét Balatonon a békési sárkányok!
Kárpittisztítási akció Békés megyében – most kiszállási díj nélkül!
Tisztaság mindenhol – bízd a takarítást az NL CLEAN Kft.-re!
A nyár legszebb árnyalatai a körmeiden – ICUS NAILS
Elindult a nevezés a 29. Csabai Kolbászfesztivál gyúró- és főzőversenyeire!
A Körös mederben fásított terület eladó
Szécsény kertben kert eladó
Elismerés a Szegedi kiváló tanulóinak!