Kedves Betegeink!
A Rendelőintézet BELGYÓGYÁSZATI szakrendelésén 2022. szeptember 1-től a következő változások várhatók:
- Dr Borbély Marianna szakorvos helyett
dr. Veres Eszter belgyógyász szakorvos kezdi el a rendelést a következő órarend szerint:
kedd: 08:00 -14:00 óra
péntek: 08:00 -14:00 óra között
- Dr.Szabó Dániel adjunktus szakrendelése változatlan marad.
Tisztelettel kérem türelmüket és megértésüket!
Tisztelettel:
Erdélyi Imola Erzsébet
Igazgató
| BOGRÁCS-VASÁRNAP A PLACCON – INDUL A SZEZON! |
| Közlemény! |
| Közlemény! |
| Új parkoló nyílik a Rákóczi utcában – a rendelőhöz érkezőknek segítenek |
| Péntek éjszakai fürdőzés - április 24-ig |