Debreceni eredmények!

Csapatunk a kecskeméti verseny után sem tétlenkedett. Október 14.-én útnak indultunk Debrecenbe, ahol hosszabb versenyszámokban próbáltuk ki magunkat. - Szegedi Szabolcs szakosztályvezető edző beszámolója a Békés Mátrixon.
Mindenki 3 versenyszámba ugrott vízbe. A nagyobbak az 1500 méteres távot is teljesítették. Célunk az állóképesség tesztelése mellett az aranyjelvények gyarapítása volt. Sikerrel zártuk a debreceni túránkat is. Szép eredmények, egyéni csúcsok mellett 8 aranyjelvényt sikerült összegyűjteni.   Aranyjelvényes versenyzők: Kis Norbert: 1500m. gyorsúszás Metcalfe Rebecca:400/800/1500 m. gyorsúszás Kendrella Bence: 1500 m. gyorsúszás Molnár Zsolt: 200 m. gyorsúszás Oláh Míra: 1500 m. gyorsúszás Eczeti Zsófia: 1500 m. gyorsúszás     Érmes helyezéseink: Kis Norbert: 2 arany, 1 ezüstérem Kendrella Bence: 1 ezüst, 1 bronzérem Molnár Zsolt: 1 ezüst, 2 bronzérem Metcalfe Rebecca: 2 arany, 1 ezüstérem Oláh Míra: 1 ezüstérem Holland Regő: 2 arany, 1 ezüstérem Pásztor Gyula:1 arany, 2 bronzérem   Vasárnap délelőtt két versenyzőnk kicsikét fáradtan, de elszántan érkezett Hódmezővásárhelyre. Rebecca és Norbi két-két egyéni számban indult. A 25-méteres medencében megszervezett versenyen Norbi 100 méter pillangón aranyérmet, Rebecca 100 méter pillangón és 100 méter vegyesen ugyancsak aranyérmet szerzett.   Dolgozunk tovább!  Fotó: Tésik Attila