Az egyesület elképesztő sikersorozata tovább folytatódott!

Szegedi Szabolcs szakosztályvezető edző beszámolója.

Az LVI. Országos Gyermek Bajnokságon 2 éremmel és több pontszerző helyezéssel zárt csapatunk! Hihetetlen hetet produkált két versenyzőnk előző héten Hódmezővásárhelyen.

Kendrelle Bence óriási egyéni csúcsokkal egy ezüstérmet,egy bronzérmet szerzett mellúszásban, és egy 5. helyet szerzett a korosztályos országos bajnokságon vegyesúszásban. Elképesztő teljesítményére többen felfigyeltek és a napok során követték versenyzését.

Molnár Zsolti se bízta a véletlenre. A hosszabb számok kezdenek feküdni neki, amiben meg is mutatta tehetségét. 4 számban tudott döntőzni és szerzett értékes pontokat az egyesületének az év legfontosabb versenyén. Egy 6. helyet, kettő 7. és egy 8. helyet tudott összeúszkálni a négy nap során.

-800 méter gyorsúszás: 6. hely!

A csapat gyermek korosztályát a fiúk mellett Eczeti Zsófi és Nyéki Beni képviselte. Gyönyörű versenyzéssel, egyéni csúcsokkal teljesítették számaikat.

Büszkék vagyunk minden gyermek versenyzőnkre!

A héten serdülő bajnokságon veszünk részt Kaposváron.