Dr Józsa Csaba háziorvos közleménye!


Kedves Pacienseim!

Hosszú, 25 éves közös Békési utunk végéhez érkeztem és szeretném megköszönni mindenkinek a bizalmat, amit évről évre megadtak nekem. Az együtt töltött évek során számtalan élményben, tapasztalatban volt részem, és minden egyes találkozóval egy kicsit közelebb kerülhettem Önökhöz. Ha valakit nyersességnek megélt őszinteségemmel megbántottam, attól elnézést kérek!

Az Önök egészsége és jólléte mindig a legfontosabb volt Ildikó és jómagam számára.

Nagy megtiszteltetés volt bizalmuk és remélem megelégedéssel segítettem a gyógyulásukat, illetve a mindennapi életüket.

2 éve Szegeden élek és a napi több mint 3 órás utazás elkoptatta a további lendületemet. Úgy döntöttem lezárom ezt az időszakot és elköszönők Önöktől.

A praxis eddigi működtetésében is fontos szerepet játszó Ildikó marad a továbbiakban is.

Bízom benne, hogy az új kolléga ugyanilyen gondoskodó figyelemmel és empátiával lesz Önök felé, mint ahogy én is próbáltam lenni.

Mindenkinek sok egészséget, vitalitást kívánok a jövőben, és bízom abban, hogy minél kevesebb orvos-beteg találkozót kell megélniük! Még egyszer köszönöm a bizalmukat és szeretettel gondolok vissza mindenkire.

Amennyiben valaki életvitelszerűen vagy tanulmányai miatt Szegedre költözne, úgy az új praxisom nyitva áll azok előtt.

 

Köszönettel és tisztelettel:

                           Dr. Józsa Csaba


Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!

Cimkék:


Dr Józsa Csaba