Exatlon tábor a Tündérkert Játszóházban – mozgalmas nyári élmények a gyerekeknek


A békési Tündérkert Játszóház idén nyáron különleges, mozgásban gazdag programmal várja a gyerekeket. Július 20. és 24. között kerül megrendezésre az Exatlon tábor, amely öt napon át kínál izgalmas, kreatív és sportos elfoglaltságokat a 4–12 éves korosztály számára. A foglalkozások minden nap 7:00 és 17:00 óra között zajlanak.

A tábor célja, hogy a gyerekek játékos formában tapasztalják meg a mozgás örömét, fejlődjön a csapatszellemük, és egészséges versenyszellem alakuljon ki bennük. A résztvevőkre minden nap új kihívások, akadálypályák és közös programok várnak.

A tábor programjai között szerepel:

  • napi 3 étkezés

  • reggeli bemelegítés

  • egészséges versenyszellem kialakítása

  • akadálypálya leküzdése minden nap

  • a hét sportolójának megválasztása

  • csapatépítő programok

Jelentkezési feltételek:

  • szülői nyilatkozat kitöltése

  • előzetes jelentkezés

Részvételi díjak:

  • teljes nap (7:00–17:00): 7.000 Ft/nap (egy hét: 35.000 Ft)

  • testvérkedvezmény: 6.500 Ft/nap

  • délelőtti program (7:00–11:00): 6.000 Ft – tartalmazza a délelőtti ellátást és az eszközhasználatot

  • fél nap (7:00–13:00): 6.500 Ft – két étkezéssel és minden szükséges eszközzel

A gyermekek felügyeletét minden esetben minimum két felnőtt biztosítja. A jelentkezéseket érkezési sorrendben fogadják, a maximális létszám 20 fő, ezért érdemes időben jelentkezni.

Tündérkert Játszóház
5630 Békés, Szabó Dezső utca 24.

Érdeklődés és jelentkezés:
Korcsok Tünde

(X) Reklám


Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!