BÉKÉSI FC: nagyszerű játék, látványos gólok! Újabb kettős győzelem a Szarvasi úti labdarúgó pályán!

Békési FC - Csabacsűd SE 6 - 3 (1 - 2)Royal Sport M.I.o. bajnoki labdarúgó mérkőzés, Békés, 300 néző. V.: Medovarszki I.

Békési FC: Schwarz, Szenti, Süli, Laurinyecz (Kovács P.), Polczer, Ladányi, Kardos (Szarvas), Werle, Tóth, Szarka, Géczi (Ács R.), edző: Kiss János, Szarvas János
G.: Polczer (2), Szenti, Ladányi, Werle, Szarvas
Jó iramú mérkőzésen 12 gólt láthattak a rossz idő ellenére kilátogató nézők. A mérkőzés első 20 percében már három gólt is szerzett a Békés, de ezeket a játékvezető érvénytelenítette. Majd a Csabacsűdi együttes két érvényes találatával 2 - 0-ra is vezetett, de a jó erőkből álló hazai csapat fordítani tudott és látványos játékkal beállította a 6-3-as végeredményt.

Békési FC - Csabacsűd SE 4 - 0 (2 - 0)
U.19-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Békés, 250 néző. V.: Petrovszki P.

Békési FC: Takács M. (Maczkó M.), Farkas M., Vincze S., Megyeri Zs., Adamik R., Reszelő Rómeó, László N., Reszelő J., Guti A. (Czene B.), Szalontai M. (Reszelő M.), Római J. edző: Bíró Péter
G.: Reszelő J (2), Megyeri Zs., Reszelő M.
Három mérkőzésből 9 pont. A jóval fiatalabb hazai csapat tudatos játékával magabiztosan győzte le ellenfelét. Megyeri Zsolt hatalmas szabadrúgás góljával szerezte meg a vezetést a Békés, majd jött Reszelő József aki kétszer köszönt be az ellenfél kapujába. A második félidő 35. percében Reszelő Márk állította be a végeredményt látványos ollózásával.