BFKC hírek!

2011. május 14-én szombaton rendezték Gödöllőn az ERIMA-bajnokság U10-es korcsoportjának országos elődöntőjét.

Az ERSTE-Békési FKC csapata is részt vett az eseményen, ahonnan győztesként térhettek haza.

LÓCI DSE ÓZD – ERSTE-BÉKÉSI FKC: 5-19
ERSTE-BÉKÉSI FKC – SOROKSÁRI TE: 27-8
ERSTE-BÉKÉSI FKC – FŐNIX ISE GÖDÖLLŐ: 19-14

A békési csapat tagjai: Győri Kristóf, Tóth Péter, Szász Bálint, Kecskés Bence, Kocsor Sándor, Kiss Sándor, Szabó Pál, Csorba Dávid, Gombkötő Zsolt, Ásós Miklós, Baji Gergő, Pap Róbert, Horváth Zénó, Csergő Dániel.
Edző: Papp Bálint

Papp Bálint: A vártnak megfelelő eredmény született. Magabiztos, jó játékkal sikerült mindhárom mérkőzésünket megnyerni. Gratulálok a csapatnak!

2011. május 15-én vasárnap Szigetszentmiklósra utazott az ERSTE-Békési FKC U9-es csapata, az ERIMA-bajnokság országos elődöntőjére.

Borbély István

Papp Bálint: Erős ellenfelek ellen játszottuk az országos elődöntőt. A mutatott játék nem érte el azt a színvonalat, amit joggal elvárhattunk a csapattól. Három mérkőzés alatt 5-6 percet sikerült kézilabdáznunk – azt is az utolsó m,érkőzés második félidejében. –
Gratulálok a csapatnak az országos döntőbejutáshoz!