Zalán a békési motoros sikert sikerre halmoz!

Alig egy hónap alatt három országos versenyen nyert a békési motoros tehetség, aki még csak most fejezi be az első osztályt a Dr Hepp Ferenc tagiskolában!

Győzelem Kiskunlacházán és Kunmadarason – az ifjú motoros Békésen is tart majd bemutatót!

Április 17-én Kiskunlacházán állhatott ismét a dobogó legfelső fokára az ifjú békési motoros tehetség Faragó Zalán.

A gyorsulási versenyben 118km/h –órás sebességgel nyert.

Május elsején Kunmadarason a Dragbike országos bajnokságon ismét első lett, ekkor új motorjával szerepelt.

Május 18-án ismét Kiskunlacházán lett első Zalán. A verseny érdekessége, hogy ellenfele korábbi versenygépével verte meg volt gazdáját.

Zalán most egész Békésnek is megmutatja, hogy mit tud, a Békési Motoros Baráti Kör meghívta a július 2-ai felvonulás után egy kis bemutatóra legifjabb tiszteletbeli tagját!

Zalánról már korábban is írtunk! Képeink!