Magyar Bajnokok!

A XIII. Madzagfalvi Napokon került átadásra a Magyar Bajnok díj:
  1. 1. Nagy Réka Zsófia Magyar Divat- és Sporttánc Szövetség által rendezett Országos Bajnokságon Junior hip-hop formáció kategóriában győztes csapat békési tagja. Edzője: Kerekes Judit
  1. 2. Aerobik Magyar Bajnokság döntőjén felnőtt korcsoport basic kategóriában I. helyezett: csapat: Szabó Anita, Szalontai Marianna, Pintér Szabina, Dávid Boglárka, Samu Fanni. Edzőjük: Bimbó Katalin
  1. 3. Kurucz Georgina a speciális torna sportág többszörös magyar bajnoka, kétszeres speciális olimpiai bajnok. Edzője: Hajdu László
  1. 4. Hortobágyi Anikó – atléta: hétpróba magyar bajnok az U23-as korosztályban, Edzője: Rácz András – csak beolvasás nem lesz jelen
  1. Csató István – súlyemelő, ifjúsági összetett magyar bajnok a 94 kg-os kategóriában. Edzője: Balogh János
  1. Kis Zoltán – kajakos: maraton országos bajnok a kölyök fiúk 10 km-es távján. Edzője: Dobi István
  1. Farkas Áron - Kiss Zoltán - Vaszkó Viktor - kajakosok: utánpótlás bajnokság kölyök fiúk 3 X 200 m-es váltóban győztes csapat. Edzőik: Dobi István és Szabó János
  1. 8. Mózes Imre - Kulich Péter - Domján Kristóf - Görbe Dániel – kajakosok: az Ifjúsági Magyar Bajnokság K-4 4000m-es versenyszámában győztes egység tagjai. Edzőjük: Pankotai Gábor

1. 9. Békési Férfi Kézilabda Clubnak az ERIMA országos bajnokságon veretlenül győztes U8-as korosztályú csapata: Papp Róbert, Temesvári Gábor, Varga István, Kiss Attila, Minya Márton, Borbély István, Szuróka Róbert, Mészáros Zoltán. Edzőjük: Papp Bálint és Nagy Richárd

Hagymási Réka az Energy Dance Cool Hip-hop Táncszínház békési csoportjának táncosa .

A Magyar Divat és Sporttánc Szövetség országos bajnokságán 2011-ben a gyermek női szóló "A" kategóriában stabilan mindig az élen állt idén. 4 aranyérmével az összetett és az országos bajnok is egyben.

Duós párjával Schuster Viviennel junior duó "A" kategóriában egyből az első versenyen 2.helyezést értek el.