Az U9 kézilabda csapatunk az országos döntőben!

Vácon játszott hétvégén az U9 kézilabda csapatunk az ERIMA Országos Gyermek Kézilabda-bajnokság elődöntőjében.

Először Ózd Lóczi DSE csapatával mértük össze erőnket. Az első félidő 7:10 zárult, a végére pedig 8:17 nyertünk. Másodikként a Kézilabda UP Kft-Soroksárral játszottunk. Az első félidő 4:8 eredménye már a Soroksárnak kedvezett. A végén pedig 8:16 kikaptunk. Utolsóként a Váci Kézilabda SE-vel mérkőztünk meg. Az első félidő 7:8 zárult, a végén pedig 16:16 eredménnyel döntetlenre zárult a meccs. A gólok aránya miatt, másodikként jutott tovább csapatunk az országos döntőbe.

BFKC: Borbély István, Papp Róbert, Varga István, Temesvári Gábor, Kiss Attila, Minya Márton, Kovács László, Mészáros Zoltán, Hegedűs Ferenc

"Meghatározó játékosunk hiányzott, ez nagy érzékenysége volt a csapatnak. Így támadásunk, és védekezésünk hiányos volt. De gratulálok a csapatnak, hogy így is ilyen szép eredményt értünk el, hogy bejutottunk az országos döntőbe. Tovább fogunk dolgozni a jó eredményekért." összegezte a hétvégi meccseket Papp Bálint edző.

Az ERIMA U9 Országos Gyermek Kézilabda-bajnokság döntője Gyöngyösön lesz, május 26.-27.