Pick Szeged II - BFKC

Pick Szeged II - Békési FKC 26 - 34 (10-13) Pénteki nap folyamán sor került a szerdai mérkőzés visszavágójára. Ezennel szegedre utazott a BFKC csapata, hogy újra megmérkőzzön a Pick Szeged II csapatával.

Ugyanolyan gyors, pörgős játékot mutatott a hazai csapat. A békésiek már az ellenfél játékát ismerve nem blokkoltak le és nem kellett 10 perc az első gól megszerzéséig. Az első félidőben fej-fej mellett küzdöttek a csapatok egy 10-13-as félidős eredményt beállítva.
Majd a második félidőben góllal kezdett csapatunk és már 10-14-re vezettünk. A békési előnyt percről percre növelve sikerült végül egy nagyobb győzelemmel zárni a mérkőzést mint szerdán 26 - 34.

Pick Szeged: Tóth Balázs 3, Kaki Attila 2, Szabó Bence 2, Patyi Zoltán 3, Megyebíró János 3, Kovács Martin, Koligyek Bence 3, Bagdi Balázs 2, Magyar Dávid 1, Molnár Bence 4, Sztojanjov Nikola 1, Árokszállási Ádám 1, Árpási Patrik 1, Vikor Ferenc, Pásztor Imre, Rácz Róbert. Edző: Szabó Levente

BFKC: Ambrus József 7, Kopcsák József 1, Kovács Attila 4, Szélpál András, Molnár Sándor 1, Kardos Róbert 5, Gazsó Péter 3, Polgár Tibor 1, Sipeki Levente 3, Kósa Balázs 2, Felföldi Gergő 4, Fekete Gergő 2, Lehoczki Ádám 1, Varga Antal, Ardeleán Péter, Styop Miklós. Edző: Gávai Ferenc