Serdülő győzelem a 10. fordulóban

Forrás: Békési Férfi Kézilabda Club
Helyszin: Városi Sportcsarnok
Békési FKC - Ceglédi KKSE 23 - 16 (11-7)

Az Országos Serdülő Bajnokság 10. fordulójában csapatunk a Cegléd utánpótlás csapatát fogadta Békésen. Serdülőink az első perctől fogva a kezükben tartották a mérkőzés alakulását. A félidőben már 4 gólos előnyre tehetett szert a Békés. A második félidőben mindkettő csapatnak volt 3-4 gólos gyors szériája a pontatlanságok miatt. De ebből végül a hazaiak jöttek ki jól és sikerült 23-16-ra legyőzni a Ceglédet.

BFKC: Borbély Istvány, Pankotai Bence, Teleki Levente 3, Benedek-Tóth Péter, Szilágyi Gergő, Fedor Bence 2, Alt Barnabás 1, Bernáth Bence 2, Tóth Péter 5, Molnár Gergő, Juhász Ádám 1, Kecskés Bence 4, Ulics Milán, Szabó Pál Zoltán 1, Kocsor Sándor, Szőnyi Péter 4.

Cegléd: Brandt Balázs, Mészáros Máté, Komlós Krisztián 1, Dávid Márk 4, Farkas Nimród, KAtona Szabolcs, Nanyista Krisztián, Zsíros Bálint, Tóth Róbert 1, Müller János 6, Orosz Richárd, Imregi Ferenc 4, Bozsír Zoltán, Varga Viktor. Edző: Varga Péter.

Papp Bálint (edző): Először is gratulálok a csapatnak. Nagyon sok hibával, lassan kézilabdáztunk, de végig kézben volt a mérkőzés. Megyünk tovább, mert hétfőn újabb bajnoki mérkőzés vár ránk, ahol ismét győzni szeretnénk.