Serdülő győzelem a Kecskemét ellen

Helyszin: Városi Sportcsarnok
Szerdán délután serdülő csapatunk a Kecskeméti TE-Altoterra csapatát fogadta, aki a tabellán csapatunk mögött állt.

A meccs első percétől kezdve hazai kezekben volt az irányítás. Az első félidő végére már 24-16 eredményt sikerült beállítania csapatunknak. A második félidőben a Kecskemét szépítette az eredményt, de ígyis egy biztos 6 gólos győzelemmel a békésieké lett a győztes két pont.

Békési FKC - Kecskeméti TE-Altoterra Kecskeméti SI 38 - 32 (24-16)

BFKC: Alt B. 1, Benedek-Tóth P., Bernáth B. 3, Borbély I., Csige Z. 1, Juhász Á. 6, Kecskés B. 2, Molnár G., Pankotai B., Szabó P. 2, Szász B. 7, Szilágyi G. 1, Szőnyi P. 7, Teleki L. 3, Tóth P. 5, Ulics M.

KTE g.d.: Bencsik B. 5, Csergő J. 10, Czira F. 1, Forgács T. 4, Lipótzy M. 2, Molnár M. 2, Polyák M. 4, Szalai D. 2, Tóth Á. 2.

Papp Bálint (edző): Fontos mérkőzést nyertünk meg, hiszen a Kecskemét csapata mögöttünk helyezkedett el a tabellán. Védekezésünkön kell javítani, hiszen nagyon sok a 32 kapott gól. Gratulálok a csapatnak!