Serdülő győzelem a szezon fordulóba

Forrás: Békési Férfi Kézilabda Club
Helyszin: Városi Sportcsarnok
A héten serdülő csapatunk a Püspökladány csapatával játszott, akivel szeptemberben az első fordulót játszotta idegenben.

A mérkőzés az első perctől fogva csapatunk kezében volt, a 19. percben már 15-4-re a Békés vezetett, ezt a vendég csapatnak nem is nagyon sikerült a félidőre javítania. az első 30 perc elteltével csapatunk örülhetett 19-6 eredménnyel. A második félidőben mindenki pályára léphetett Békési színekben és ígyis 30-15-re sikerült nyerni.

Békési FKC - Püspökladányi KE 30 - 15 (19-6)

BFKC: Alt B. 4, Benedek-Tóth P. 2, Bernáth B. 3, Borbély I., Csige Z., Juhász Á. 6, Kecskés B. 1, Kocsor S., Magyar B. 2, Molnár G. 1, Pankotai B., Szász Bálint, Szőnyi P. 5, Telei L. 1, Tóth P. 5, Ulisz M.

Püspökladány g.d.: CSáti D. 5, Dudics T. 2, Koncz T. 1, Kovács G. 4, Rácz M. 3.

Papp Bálint (edző): Magabiztos győzelem, de helyenként pontatlanok voltunk, amely nem igazán tetszett! Munka kell továbbra is. Gratulálok a csapatnak!