Serdülő vereség a BDKSE-től

Helyszin: Városi Sportcsarnok
Szerda délután serdülő csapatunk a Békéscsabai DKSE csapatát fogadta az év utolsó OSB mérkőzésén. Sajnos nem sikerült visszavágni, a III. fordulóban elszenvedett 3 gólos vereségért a békésieknek. Már az első félidő végén vezetett a vendég csapat 9-11-re. Nem sikerült megfordítani a félidői állást, így 19-21 eredmény mellett a Békéscsabáé lett a két pont.

Békési FKC - Békéscsabai DKSE 19 - 21 (9-11)

BFKC: Alt B. 2, Benedek-Tóth P., Bernáth B. 1, Borbély I. 0, Csige Z. 2, Juhász Á. 5, Kecskés B. 4, Magyar B., Molnár G., Pankotai B., Szabó P., Szilágyi G., Szőnyi P. 3, Teleki L. 1, Tóth P. 1, Ulics M.

BDKSE g.d.: Brezovszki P. 2, Csonki B. 1, Fazekas M. 3, Kéri I. 5, Murányi B. 6, Petrovszki A. 4.

Papp Bálint (edző): Sajnos nem úgy sikerült a találkozó ahogy szerettük volna. Csalódott vagyok több szempontból is. El kell gondolkodnom a folytatásról! Kellemes Ünnepeket Kívánok minden játékosomnak és kézilabdát szerető embereknek!

Jó pihenést kívánunk a csapatnak az Ünnepekre!