Nem borult a papírforma!

Megjelent: 2014 Február 2. ( Vasárnap ) 11:04
Módosítva: 2014 Február 2. ( Vasárnap ) 14:23
Megvan a 12. győzelme is a BSzSK csapatának! Békési SzSK - Mezőberényi KK: 137 - 36 (26-7; 41-12; 34-10; 36-7)

Ismét hazai pályán játszottak a felnőttjeink. A sportcsarnokban a 12. bajnoki mérkőzésüket vívták a hétvégén a Gladiátorok. A fiatalokból álló, s gyakorlatilag újra felépítésre váró mezőberényi együttes ellen nem kellett tartania Balog Vilmos csapatának. Így történhetett, hogy majdnem minden játékos szerepet kapott, kivéve Takács Imrét, aki a hiányzó sportorvosija miatt nem öltözhetett át. Illetve Vámos László hiányzott még, aki sérülés miatt nem tudott játszani. Nagy különbség van a két csapat között, így a mérkőzés elején az volt csupán a kérdés, hogy milyen pontaránnyal győznek a hazaiak. Az első negyed 5. percéig az ellenfél pontot sem tudott szerezni. Majd a következő negyedek eredményei is a békési fölényt igazolta: (26-7; 41-12; 34-10; 36-7)

Sokan dobtak magas statisztikával, akik közül kiemelhető a junior korosztályú Nagy Csaba ( 19/3) , aki majdnem megdobta a csapat centerének, Bojan Risimicnek (20) kosarát. Gratulálunk mindenkinek! Hajrá Békés! Hajrá BSzSK!

Újabb két hazai meccs közeledeik, s mindkét ellenfél az erősebb csapatok közé tartoznak. Idegenben nagyon szoros meccset játszva tudtunk csak győzni- mind a Miskolc, mind a Szerencs csapatával. Szükség lesz a szurkolók buzdítására:

a február 08-án 16:00-kor kezdődő BSzSK- MEAFC II. és a
február 15-i BSzSK- Szerencs VSE meccsen is, ami 16:30-tól indul majd!

Risimic B.: 20; Zsíros G.: 0; Solevic N.: 13/9; Nagy Á.: 4; Korcsog Gy.: 17/3;

Kis G.: 5; Csorba Sz.: 16; Vujadinovic V.: 8; Nagy Cs.: 19/3; Molnár Á.: 6;

Farkas G.: 13/3; Bere M : 16

Játékvezetők:Farkas János, Kovács Zsombor

Fotók: Pusztai Gábor

Tételek: 1 - 20 / 40 (2 oldal)