Junior győzelem Ózdon

Junior csapatunk, csak úgy mint a felnőttek Ózdon léptek pályára vasárnap.

Mondhatni szinte egymás után dobálták a gólokat a csapatok, kisebb-nagyobb szünetekkel, a félidő végén 17-17 volt a mérkőzés állása. Jól indult a második félidő két góllal sikerült átvenni a vezetést. Ezután sajnos egymás után háromszor betalált a hazai csapat, ekkor 25-23-ra átvették a vezetést. Viszont a következő 6 percben csak a békési gólok gyarapodtak, így a 21. percben 25-29 volt már a mérkőzés állása. Tudott azonban javítani a hazai csapat, de megfordítaniuk már nem sikerült a mérkőzést. Újabb fontos 2 pontot tudhat magáénak a BFKC junior csapata.

Ózdi KC - Békési FKC 30 - 31 (17-17)

BFKC: Styop M., Földesi B., Felföldi G. 7, Gulyás E., Kánya L. 2, Fedor B. 4, Juhász Á., Csige Z., Teleki L. 2, Domokos I. 6, Szilágyi D. 7, Karács M., Szőnyi P., Szudár Cs. 3, Szilágyi G.

Ózd legjobb dobói: Kleska A. 9, Csörgő Zs. 6, Kóródi K. 5.

Kádas László (edző): "Minden elismerésem a srácoké, hiszen a sok hiba ellenére kiküzdötték a győzelmet. Újabb lépést tettünk a kitűzött cél felé.

Gratulálunk junior csapatunknak. Biztos előnyüket tartva vezetik a tabellát!