Magabiztos serdülő győzelem

Helyszin: Városi Sportcsarnok
Serdülő csapatunk szerdán a Püspökladány csapatát fogadta az Országos Serdülő Bajnokság alsóházi rájátszásában.

A mérkőzés nehezen indult el, a 4. percben született az első hazai gól, ami a meccs első találata volt. Ezután viszont a Békés majd minden támadását góllá értékesítette. A vendégek a 15. percben szerezték meg első gólukat, ekkor már 8-1 volt az állás. A félidő végére nagyobb javításra nem volt lehetőségük a 25. perc elteltével 14-4-t mutatott az eredményjelző. A második félidő a vendég csapat góljával kezdődött, ám ezután megint egy 9 gólos sorozatot tudott maga mögött a Békés. Mindenkinek lehetősége volt pályára lépni és hozzá tenni a meccs. Sikerült 10 gól alatt tartani az ellefelet.

Békési FKC - Püspöladányi KE 32-9 (14-4)

BFKC: Pankotai B., Borbély I., Teleki L., Benedek-Tóth P. 1, Magyar B., Tóth P.2, Masa M., Csige Z. 2, Szász B. 15, Kecskés B. 3, Molnár G. 2, Szilágyi G., Juhász Á. 1, Szőnyi P. 2, Fedor B. 1, Szabó P. 3.

Püspökladány l.j.d.: Csáti D. 2.

Papp Bálint (edző): "Gratulálok a győzelemhez, az első perctől kezdve magabiztosan kézilabdaáztunk!"