Ismét nagy különbségű junior győzelem

Helyszin: Városi Sportcsarnok
Szombaton csak úgy, mint felnőtt csapatunk juniorjaink is megmérkőztek az Algyő utánpótlás csapatával.

Meglepően kezdődött a mérkőzés, ugyanis a 7. percben még 3-3 volt az eredmény, ezután sikerült 5-0-s szériával elhúzni a Békésnek, így a 14. percben már 8-3-ra vezettek. Az első játékrész végéig, sikerült tartani ezt az 5 gólos különbséget. A második félidőben megtáltosodott csapatunk, felszabadult játékkal majdnem kétszer annyi gólt szerzett a Békés, mint az első félidőben, így 44-17-re megszerezte újabb két pontját junior csapatunk. Papp Bálint edző minden játékosának lehetőséget adott, akik ezzel éltek is.

Békési FKC - FKSE Algyő 44 - 17 (16-11)

BFKC: Anderlik Cs., Balán R., Földesi B., Szőnyi P. 6, Felföldi M. 4, Gulyás E., Kánya L. 5, Fedor B. 3, Szász B. 3, Csige Z. 1, Teleki L. 1, Karács M. 2, Szilágyi D. 9, Brezowszky P. 3, Vass E. 3, Murányi B. 4.

Algyő legjobb dobói: Engi A. 6, Szécsi R. 3.

Papp Bálint (edző): " Az első félidőben több hibával, koncentráció nélkül játszottak a fiúk. A második félidőben viszont kijött a két csapat közti különbség."