Edzőmeccs az Orosháza U23 ellen

Helyszin: Városi Sportcsarnok
Tegnap este az Orosházi FKSE U23-as csapatát fogadta a Békési FKC felkészülési mérkőzésre. Az első perctől kezdve hazai kézben volt a mérkőzés irányítása. A 20. percig mondhatni kiegyenlített volt a mérkőzés 11-9, ám a félidő végére 7 gólos előnyre tett szert a csapat. A második félidőben csak növelte a különbséget a Békés. Azt azért meg kell jegyezni, hogy az Orosháza egy 12 fős kerettel tudott részt venni az edzőmérkőzésen, míg a békésiek kispadja sokkal hosszabb volt, így pihent ők pihentebb játékosokat tudtak becserélni.

Békési FKC - Orosházi FKSE U23 42 - 22 (17-10)