Fölényes junior győzelem

Forrás: Békési Férfi Kézilabda Club
Helyszin: Törökszentmiklós
Bajnokság finisébe vannak már a csapatok. Juniorjaink csak úgy, mint felnőtt csapatunk Törökszentmiklósra utaztak hétvégén. Várhatóan alakult a mérkőzés, a 15. percben szerezték első góljukat a hazaiak, így volt 1-7 a meccs állása. A félidő további részében hasonlóan alakult az eredmény, az első játékrész végére 3-18-t mutatott az eredményjelző. A második félidőben hasonló ügyes, közönség szórakoztató játékot mutatott be csapatunk. Végül 8-35-ös győzelemmel most már matematikailag is azt mondhatjuk, hogy megvédte idén bajnoki címét a Békési FKC.

Arago-Törökszentmiklós KE – Békési FKC 8 – 35 (3-18)

BFKC: Styop M., Kiss N., Pankotai B., Csige Z., Vass E. 3, Kiss R. 2, Gulyás E. 3, Szőnyi P. 3, Szudár Cs. 6, Felföldi M. 3, Brezowszki P. 6, Karács M. 2, Murányi B. 2, Domokos I. 2, Szilágyi D., Kánya L. 3.

Törökszentmiklós legjobb dobói: Túri D. 4.

Papp Bálint (edző): - Magabiztos győzelmet arattunk. Az ellenfelet tisztelve a fiúk komolyan vették a mérkőzést. Ezzel a győzelemmel eldőlt, hogy csapatunk ismét bajnoki címet szerzett. Gratulálok a csapatnak!