Kedves Betegeink!
Tisztelt Békésiek!
A Békési Gyógyászati Központ és Gyógyfürdő munkatársai nevében is
nagyon boldog Karácsonyt és Új Esztendőt kívánok!
Ezúton szeretnék elköszönni igazgató főorvosként a lakosságtól intézményvezetői mandátumon lejártával.
Belgyógyász szakorvosként továbbra is várom kedves betegeimet.
Jó egészséget kívánok: Dr. Gulyás Zsuzsanna
| BOGRÁCS-VASÁRNAP A PLACCON – INDUL A SZEZON! |
| Közlemény! |
| Közlemény! |
| Új parkoló nyílik a Rákóczi utcában – a rendelőhöz érkezőknek segítenek |
| Péntek éjszakai fürdőzés - április 24-ig |