Tájékoztatjuk Önöket, hogy Intézményünk Uszodája 2017. szeptember 4.-től 17.-ig (előző évekhez megszokottan, éves karbantartás miatt) zárva tart.
Következő nyitvatartási nap szeptember 18.-a, hétfő
Megértésüket köszönjük!
| BOGRÁCS-VASÁRNAP A PLACCON – INDUL A SZEZON! |
| Közlemény! |
| Közlemény! |
| Új parkoló nyílik a Rákóczi utcában – a rendelőhöz érkezőknek segítenek |
| Péntek éjszakai fürdőzés - április 24-ig |